www.zdraviaprevence.eu
0,- Kč

zn.Akuna AkuFem BALANCE pro ženy

Cena bez DPH:
405,- Kč
Vaše cena s DPH:
490,- Kč
AkuFEM BALANCE je nehormonální přípravek pro ženy. Vyvinutý na přírodní bázi se zacílením účinků.
AkuFEM BALANCE příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy nejen v období klimakteria i po něm, ale je určen  všem ženám bez rozdílu věku. Pro umocnění účinu doporučujeme užívat AkuPro /probiotika/
Na hormonální balanci příp. disbalanci žen v jednotlivých fázích života mají klíčový vliv dva nutrienty. Jedná se o kyselinu listovou a vitamín B6 (pyridoxin), které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín B6 také podporuje normální funkci imunitního systému a nervové soustavy, dále normální psychickou činnost a regulaci hormonální aktivity. Pro výživu střevní mikroflóry je v kapsli AkuFEM Balance obsažena aminokyselina Tryptophan, která spolu s Schizandrou čínskou navozuje mentální klid a pohodu. Další složkou je purifikovaný extrakt pivních kvasinek, u kterého bylo zjištěno, že mají dobrou antigenní odezvu na Kandidové infekce.
 
Logo TDS_1  Přípravek je ve formě speciálních kapslí, jejíž jednotlivé složky se uvolňují v těle rozdílně. Aktivní látky se částečně uvolňují v dolní části tenkého střeva a v tlustém střevě. Jedná se o velmi důležitou skutečnost pro dosažení maximálního účinku, což umožňuje světově jedinečná technologie TDS*.
 Doporučené dávkování: 2 kapsle denně během dne, vždy dobře zapít dostatečným množstvím vody či čaje - neužívat na noc. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Jedná se odoplněk stravy. Není určeno dětem.

 
Kód zboží: 200
Dostupnost: skladem
 
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.